Katalogas

Puslapiai

MACKMYRA THE FIRST EDITION – viskis, daromas laikantis pačių susikurtų  gamybos tradicijų, naudojant tik vietinius švediškus ingredientus.
MACKMYRA BRUKS yra švediškas salyklinis viskis, daromas kupažuojant burbono, chereso ir mažose naujo švediško ąžuolo statinėse brandintus viskius. Be to, mišinyje yra iš švelniai kadagių dūmuose džiovinto salyklo išvaryto viskio.
Apie 40 proc. šio viskio brandinama naujose prancūziško ąžuolo statinėse! Kaip teigia pats gamintojas, tai brangu, tačiau  rezultatas labai įdomus. Šiuo metu daugiau nei vienas škotiško viskio darytojas nenaudoja tokios brandinimo technologijos.
THE PEAT MONSTER yra sukurtas tiems, kurie vertina turtingo dūminio - durpinio aromato viskius. Jis sujungia dūminius Islay ir Mull salų salyklinius viskius su vidutiniškai „parūkytais“, daug aromato turinčiais Speyside regiono salykliniais viskiais. THE PEAT MONSTER yra gerai subalansuotas...
Aromatingas ir sodrus viskis, kurio atsiradimas iš gamintojo pareikalavo daug pastangų ir laiko. Po nedidelės pertraukos, THE SPICE TREE sugrįžo kaip legalus ir nemažiau nuostabus viskis, nei buvo sukurtas 2005 metais.
MACKMYRA SPECIAL 5 Happy Hunting / Laiminga Medžioklė – prieskoningas salyklinis viskis,  kurio skonis pasižymi Švedijos uogoms ir vaisiams būdingu rūgštumu
Tiems, kurie vertina švelnaus skonio viskį.
Rudeninių skonių mėgėjams, kurie viskio vertinime mėgsta apibūdinimus „durpiškumas“ ar „sūrumas“. 
Švediškas salyklinis viskis, kuriame turintis sąsajų su Prancūzija.
AUCHNAGIE viskis buvo pirmoji laida, kurią atkūrė įmonė The Lost Distillery Company. Kažkada ši distilerija buvo sumontuota Tulliemet kaimelyje, tad dėl savo geografinės padėties, kurį laiką buvo žinoma ir minima šios vietovės pavadinimu.

Puslapiai