Mackmyra The First Edition

Šalis: 
Švedija
Regionas: 
Švedija
Darykla / Prekinis ženklas: 
Mackmyra
Amžius: 
Be amžiaus nuorodos

Mackmyra distilerijos kūrėjai siekė savo svajonės - pagaminti pirmą švedišką viskį, todėl sukūrė salyklinio viskio distileriją. Ši distilerija papildė ir praplėtė Europos viskio gamintojų žemėlapį, bei viskį vertinantiems žmonėms pasiūlė naujos skonių ir kvapų patirties.

Skrudinto švediško ąžuolo, vanilės ir džiovintų vaisių aromatai, sukuriami mažose rankų darbo ąžuolinėse statinėse. Jos, užpildytos jaunu Mackmyra distilerijoje išvarytu viskio spiritu, patalpinamos į 50 metrų po žeme esantį brandinimo rūsį. Oro temperatūra ir drėgmė jame visus metus yra pastovi, o tai sukuria idealias sąlygas viskio brandinimui.

MACKMYRA THE FIRST EDITION – pirmoji švediško viskio laida, padaryta naujosios švediško salyklinio viskio gamintojų kartos. Šis viskis daromas laikantis pačių susikurtų viskio gamybos tradicijų ir naudojant tik vietinius ingredientus.

Aromatas. Vaisiškas. Sodo ir citrusiniai vaisiai susimaišo su medaus aromato tonais. Taip pat, nesunkiai užčiuopiamos prieskonių, džiovintų vaisių ir medienos kvapų natos.

Skonis. Švelnus, prieskoningas, paliekantis medaus ir karamelinių saldainių poskonį.

Komentaras. Švelnaus skonio viskis. Pirmoji Mackmyra viskio laida dedikuota žmonėms, kurie tapo savo srities "pionieriais", siekė tikslų ir įgyvendino savo svajonę.

Kaina. Butelio kaina krautuvėlėse apie 52 EUR.