Ieškomas - Angostura® prekinio ženklo pasaulinis ambasadorius

2013 - 07 - 29

Trinidado ir Tobago romas ANGOSTURA kartu su įmone „Mineraliniai Vandenys“, tarp lietuvaičių ieško Angostura® prekinio ženklo pasaulinio ambasadoriaus. Šia proga, rugpjūčio 29 d. 19:00 val. Vilniaus „Olimpic Lounge“ klube, organizuojamas tarptautinio Angostura Cocktail Challenge lietuviškas etapas.

Čempionato tikslas – globaliu mastu išrinkti geriausią barmeną, gebantį per trumpą laiką profesionaliai sumaišyti ir patiekti du skirtingus kokteilius. Būtina sąlyga – panaudoti Angostura Aromatic Bitters romą kaip vieną iš ingredientų.

Konkursas vyks keliais etapais:

1) Lietuvos atrankinis turas Vilniuje;
2) Baltijos šalių atrankinis turas, kuris vyks taip pat Lietuvoje;
3) Europos Angostura Cocktail Challenge finalas, kuris vyks Švedijoje;
4) Pasaulinis Angostura Cocktail Challenge finalas, kuris vyks Trinidade ir Tobage.

Net trys pirmąjį etapą Lietuvoje laimėję barmenai bus apdovanoti vertingais prizais ir turės galimybę  varžytis toliau. O visų etapų nugalėtojui atiteks Angostura Bitters Global Cocktail Challenge trofėjus, 10 000 $ piniginis prizas bei metinis Angostura® pasaulinio ambasadoriaus kontraktas atstovauti aromatiniams biteriams ir romui Angostura®.

Šis Angostura čempionatas – tai atviras renginys. Jame dalyvauti gali barmenai ir žiūrovai nuo 21 m. amžiaus. Todėl, VISUS dirbančius barmenus ar mėgstančius mix‘uoti namuose, kviečiame lysti į dienos šviesą ir aktyviai dalyvauti. Dalyvių anketas,kurias privalu pateikti iki rugpjūčio 15 d., rasite Mineralinių Vandenų internetiniame puslapyje.